Scroll Top

Ludzie

Clear Filters

Rower to magia, a rowerowanie to odkrywanie. A w mazowieckiem jest co odkrywać.

Rosnąca z roku na rok liczba przypadków kleszczowego zapalenia mózgu zmusza do podejmowania intensywnych działań profilaktycznych. Eksperci apelują o zwiększenie świadomości społecznej oraz promowanie szczepień ochronnych, które są jedyną skuteczną metodą zapobiegania tej groźnej chorobie.

Czy wiemy już wszystko o Mazowieckiem? To niemożliwe! Największe polskie województwo nadal skrywa mnóstwo tajemnic i zaskakujących, nieodkrytych miejsc. Wciąż istnieją zakątki znane jedynie nielicznym odkrywcom, a co więcej, nieustannie powstają nowe atrakcje.

Okres wakacyjny sprzyja podróżom zarówno bliższym, jak i dalszym. Podczas eksploracji egzotycznych miejsc często można natrafić na piękne rośliny, które chciałoby się mieć również w domu lub ogrodzie.

Kupić, czy wypożyczyć? To dylemat, przed którym staje coraz więcej konsumentów.

W 2021 r. na emerytury we wszystkich krajach UE wydano około 1882 mld euro, co stanowi 12,9% całkowitego produktu krajowego brutto (PKB).

O żywności często myślimy w kategorii „zdrowa” lub „niezdrowa”. Słyszymy o „superfoods” i „junk foods”.

Najwyższa Izba Kontroli oceniła negatywnie działania byłego ministra sportu i turystyki w zakresie przygotowania i przeprowadzenia naboru wniosków w ramach Programu Sport dla Wszystkich na 2023 rok.

Zdecydowana większość wkraczających w dorosłość Polaków (80,4 proc.) definiuje rodzinę jako najważniejszy element swojego życia.

error: Content is protected !!