Scroll Top

Ludzie

Clear Filters

Obecne przepisy w nadmierny sposób ograniczają wolność badań naukowych, wolność korzystania z dóbr kultury, wolność pozyskiwania informacji, a także prawo do uzyskiwania informacji o działalności organów władzy publicznej oraz osób pełniących funkcje publiczne.

Wiosna to czas, gdy natura budzi się do życia, a ogród staje się miejscem pełnym życia i kolorów. Jednym z najlepszych sposobów na dodanie uroku wiosennego klimatu do ogrodu jest zbudowanie oczka wodnego.

Wiele emocji wzbudził panel ekspertów „Propagowanie i wdrażanie zdrowego odżywiania”, który odbył się pod koniec stycznia w siedzibie NIK w Warszawie. Pod takim hasłem zaplanowano także kontrolę, którą NIK przeprowadzi w najbliższych miesiącach.

Szkoła to ważne miejsce, nie tylko ze względu na naukę naszych dzieci, ale też ich żywienie.

Aktywność fizyczna i zwiększenie tętna służy poprawie naszej zdolności uczenia się poprzez zwiększenie zdolności mózgu do zapamiętywania – dowodzą nowe badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Kopenhadze.

Poznaliśmy daty, na które czekają wszyscy miłośnicy wyścigów konnych w Polsce. Sezon wyścigowy 2024 rozpocznie się 20 kwietnia na Torze Służewiec w Warszawie i potrwa do 17 listopada.

W kraju narastało niezadowolenie – szczególnie skierowane w kierunku Moskwy. Polakom zależało na odrodzeniu kraju w granicach przedrozbiorowych.

error: Content is protected !!