Scroll Top
bank-note-g80e46c99e_1920

KGS realizuje „całosamochodowe” zamówienia na nawozy
Fot. Piotr Albanowicz z Pixabay

KGS realizuje „całosamochodowe” zamówienia na nawozy
Fot. Piotr Albanowicz z Pixabay

Krajowa Grupa Spożywcza S.A. bezpośrednim dystrybutorem produktów Grupy Azoty S.A. i Anwil S.A.

Już od połowy tego roku polscy rolnicy mogą kupować nawozy bezpośrednio w Krajowej Grupie Spożywczej S.A.

Jak informuje Krajowa Grupa Spożywcza, w ostatnich tygodniach dzięki przeprowadzonym negocjacjom Grupa zwiększyła swoje wolumeny i oferuje atrakcyjniejsze ceny dla rolników.

Zamówienia na nawozy można składać przez cały czas, aż do wyczerpania ilości kontraktowych. Należy zaznaczyć, że rolnicy, którzy chcą zaopatrzyć się w nawozy, nie muszą współpracować z Krajową Grupą Spożywczą S.A. Natomiast plantatorzy, którzy współpracują z Grupą poza płatnością gotówkową mają dodatkową możliwość zakupu nawozów na kompensatę w rozliczeniu za dostarczony surowiec.

Aby uzyskać informację o bieżących cenach nawozów, należy skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem któregoś z dziewięciu punktów dystrybucyjnych zlokalizowanych w sześciu województwach Polski. Ponadto Krajowa Grupa Spożywcza S.A. w najbliższym czasie planuje zwiększyć liczbę swoich punktów sprzedaży.

Należy podkreślić, że zamówienia realizowane zarówno z Grupą Azoty, jak i Anwil, są wyłącznie całosamochodowe. W sytuacji, w której rolnik planuje zakupić mniejszą ilość nawozu, powinien zadzwonić lub udać się do najbliższego Punktu Sprzedaży Detalicznej Krajowej Grupy Spożywczej S.A. w celu uzyskania szczegółowej informacji o dostępności danego nawozu.

 

Źródło informacji: Krajowa Grupa Spożywcza, PAP MediaRoom

 

Posty powiązane

error: Content is protected !!