Scroll Top
Archiwum Kompanii Leśnej

Archiwum Kompanii Leśnej

Archiwum Kompanii Leśnej

Targi Leśne w szwajcarskiej Lucernie

24 sierpnia rozpoczną się XXVI Międzynarodowe Targi Leśne w szwajcarskiej Lucernie. Impreza zgromadzi profesjonalistów przemysłu leśnego z całego świata.

Jednym z polskich reprezentantów będzie Kompania Leśna, która zaprezentuje m.in. autorski pług aktywny.

Obecność Kompanii Leśnej w Lucernie nie jest przypadkowa. Polska firma od lat zajmuje pozycję lidera na rodzimym rynku branży leśnej. Szwajcarskie targi będą doskonałą okazją do tego, aby potwierdzić tę dominację.

– Konsekwentnie budujemy porftolio sprzętowe, starannie dobierając dystrybuowane przez nas europejskie brandy. Rozwijamy również własną produkcję, dlatego też w Lucernie pierwszy raz publicznie zaprezentujemy naszą nowość, czyli autorski pług aktywny – mówi Anna Szerszeń, członek zarządu Kompanii Leśnej.

Szwajcarskie targi to nie tylko możliwość zaprezentowania asortymentu i towarzyszących mu usług, ale także optymalne okoliczności do nawiązania nowych relacji biznesowych.

– Dla nas to wyjątkowa okazja do tego, by zaprezentować nasz sprzęt na arenie międzynarodowej. Niesamowicie satysfakcjonuje nas możliwość bezpośredniego kontaktu z profesjonalistami z branży z całego świata. Wydarzenie w Lucernie zawsze cieszy się wielkim zainteresowaniem, dlatego przygotowaliśmy się do niego bardzo starannie – dodaje Szerszeń.

Międzynarodowe Targi Leśne w Lucernie oferują szeroki wachlarz atrakcji. W ich trakcie odbędą się 12. Szwajcarskie Mistrzostwa w Obróbce Drewna. Rozegrają się również zawody Stihl Timbersports. Uczestnicy zmierzą się w 6 dyscyplinach, a nagrodą główną będzie prestiżowy tytuł mistrza Szwajcarii.

Impreza w Lucernie to także platforma do wymiany wiedzy i kreowania nowych trendów w sektorze leśnym. O prestiżu targów świadczy fakt, że patronują im nie tylko szwajcarskie władze federalne i samorządowe oraz związki łowieckie i leśne, ale też podmioty naukowe i edukacyjne. Targi odbywają się co dwa lata i są trzykrotnie większe od najważniejszych wydarzeń tego typu w Polsce.

Kompania Leśna, oprócz autorskiego pługu aktywnego zaprezentuje klembanki 2,6 (z linami oraz z łańcuchami) oraz pług leśny LPZ-PRO. Targi potrwają do 27 sierpnia.

Kompania Leśna jest polskim liderem sprzedaży maszyn leśnych. Dystrybuuje m.in. przyczepy, żurawie, harwestery, forwardery, rębaki czy głowice ścinkowe. Reprezentuje w Polsce takie brandy jak: Palms, Nisula, Kronos, Konrad czy Heizomat. Główna siedziba Kompanii Leśnej mieści się w Nowy Dworze-Parceli pod Skierniewicami, natomiast oddziały są zlokalizowane w Augustowie i w Zamościu.

 

Źródło informacji: Kompania Leśna; PAP MediaRoom

Posty powiązane

error: Content is protected !!