Scroll Top
plakat firmy, kot i pies

Prosta Giełda S.A./ MojWeterynarz.Online

Prosta Giełda S.A./ MojWeterynarz.Online

MojWeterynarz.Online Zwierzolubie zapisz ten adres

Czy wiesz, że większość porodów zaczyna się w nocy? Nie tylko u ludzi, u zwierząt też.

– To nasz pierwszy miot, Zorba urodziła pierwsze szczenię i… zachowywała się, jakby poród się zakończył. Wpadłam w panikę, bo USG wyraźnie pokazywało, że szczeniąt jest 5 – mówi pani Anna, właścicielka suczki rasy West highland white terrier. – W naszej lecznicy nikogo już nie było, bo pora była późna, wtedy koleżanka poleciła mi kontakt z MojWeterynarz.Online. Szybka analiza sytuacji z doświadczonym specjalistą zaowocowała cesarskim cięciem w całodobowej klinice. Gdyby nie ta pomoc stracilibyśmy Zorbę i wszystkie szczeniaki – dodaje kobieta.

Chory pies nie może czekać do rana

Serwis MojWeterynarz.Online powstał przede wszystkim z miłości do zwierząt. Chęć niesienia pomocy czworonogom i ich właścicielom, niezależnie od miejsca zamieszkania i dnia tygodnia, skłania serwis do ciągłego poszukiwania rozwiązań, które wyjdą naprzeciw potrzebom nie tylko hodowców, ale też zwykłych towarzyszy zwierząt.

– Nie może być tak, że pies, kot, czy gekon zaczyna wyraźnie źle czuć się w nocy i zostanie bez pomocy – mówi Mirosław Januszewski prezes Prostej Giełdy S.A., operatora serwisu. – Dlatego ciągle szukamy rozwiązań, które wesprą towarzyszy zwierząt w trudnych chwilach, nawet jeśli ich lecznica weterynaryjna jest już zamknięta. Zaczynaliśmy od udostępnienia możliwości zapisania się na rozmowę w jeden dzień w tygodniu ale po kilku miesiącach testów i zbierania informacji zwrotnej od użytkowników okazało się, że to zdecydowanie za mało.

Weterynarz: za darmo, dla każdego

Mój Weterynarz Online udostępnia nowy moduł, który umożliwia rozmowę (głosową lub wideo) z lekarzem weterynarii codziennie w godzinach 20:00 – 23:00. Te wieczorne dyżury pełnią doświadczeni specjaliści, którzy ocenią, czy stan zwierzęcia pozwala na czekanie „do rana” z wizytą, jeśli nie, pomogą znaleźć w okolicy całodobową przychodnię weterynaryjną, która udzieli potrzebującemu zwierzęciu natychmiastowej pomocy.

Taka bezpłatna rozmowa pomaga uniknąć zwierzęciu (i jego człowiekowi) stresu związanego z jeżdżeniem od lecznicy do lecznicy i szukaniu w okolicy tej, która może zareagować.

– Lekarze, którzy dyżurują przy naszej infolinii, mają również do dyspozycji niesamowicie sprawną sztuczną inteligencję, która wspiera ich szybkim dostępem do swojej olbrzymiej bazy wiedzy – dodaje Januszewski.

Sztuczna Inteligencja, której ufają lekarze

Sztuczną inteligencję w serwisie już od kilku miesięcy testują współpracujący z nim weterynarze i przyznają bez ogródek, że ta technologia znacznie usprawnia ich pracę.

– Załóżmy, że odwiedza nas właściciel zwierzęcia egzotycznego, nie każdy lekarz ma doświadczenie w leczeniu węży, czy nawet jeży pigmejskich, a AI posiada zasoby pozwalające na przeanalizowanie objawów nawet tych rzadkich. Ona nie zastępuje lekarza, ale wspiera go, udostępniając swoją wiedze z którą weterynarz wie co zrobić – słyszymy od przedstawicieli serwisu.

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w wielkim mieście, czy na wsi, czy jesteś w domu, czy na weekendowym wyjeździe na kajaki, warto zapisać sobie ten adres: https://mojweterynarz.online/pomoc/, bo on ułatwi życie i pozwoli zachować spokój każdemu miłośnikowi zwierząt.

Prosta Giełda S.A.

Prosta Giełda S.A., to spółka która 11 kwietnia zadebiutowała na NewConnect. Zajmuje się produkcją i modernizacją systemów informatycznych dla innowacyjnych startupów. Zapowiada start nowej wersji platformy już 18 czerwca bieżącego roku po zakończeniu testów wewnętrznych.

 

Źródło informacji: Prosta Giełda S.A.; PAP MediaRoom

 

 

Posty powiązane

error: Content is protected !!