Scroll Top
biznes

Kto będzie autorem sukcesów Elewarru i KGS w 2024 roku?
Fot. u_n898l6o2op z Pixabay

Kto będzie autorem sukcesów Elewarru i KGS w 2024 roku?
Fot. u_n898l6o2op z Pixabay

Elewarr będzie miał nowego prezesa, a KGS zarząd

10 kwietnia Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników Elewarru postanowiło odwołać z końcem kwietnia obecnego prezesa Huberta Grzegorczyka.

Jak można się spodziewać, powodem są złe wyniki finansowe spółki.

Więcej:

Elewarr już nic nie wart?

Na stronie internetowej Elewarru wczoraj ukazały się dwa ogłoszenia: o postępowaniach kwalifikacyjnych na stanowiska prezesa i wiceprezesa zarządu spółki.

Otwarcie zgłoszeń ma nastąpić 24 kwietnia.

Wymagania nie wydają się szczególnie wygórowane: wystarczy np. wykształcenie wyższe (nie sprecyzowano, jakie), 5 lat zatrudnienia, 3 lata na stanowisku kierowniczym (może być własna firma).

Co ciekawe – i jakżeż symptomatyczne dla tej tajemniczej firmy – KGS nie potwierdza odwołania prezesa. Pytana o przyczyny odwołania, podaje: „Co do powodu odwołania Huberta Grzegorczyka z funkcji prezesa Elewarru, chcielibyśmy poinformować, że na dzień dzisiejszy Pan Grzegorczyk pełni funkcję Prezesa Zarządu Elewarr Sp. z o.o. Jednocześnie informujemy, iż w ramach optymalizacji zarządzania spółką Elewarr Sp. z o.o., Rada Nadzorcza Elewarr Sp. z o.o.  wszczęła postępowania kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu oraz Członka Zarządu Elewarr Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

Będzie to nie lada jaka „optymalizacja zarządzania”…

Sama KGS też od dłuższego już czasu nie może skompletować zarządu.

KGS S.A. zmienia zarząd

Krajowa Grupa Spożywcza S.A. znów zmienia zarząd

Jak informuje KGS, skład Zarządu Krajowej Grupy Spożywczej S.A. aktualnie prezentuje się następująco:

Marek Zagórski – Prezes Zarządu

Tomasz Olenderek – Członek Zarządu

Marek Dereziński – Członek Zarządu

Łukasz Mastalerz – Członek Zarządu

Wojciech Pomajda – Członek Zarządu.

W dniach 22-23.04.2024 r. planowane jest posiedzenie Rady Nadzorczej Krajowej Grupy Spożywczej S.A. W porządku obrad przewidziano przeprowadzenie czynności w ramach postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu Krajowej Grupy Spożywczej S.A. odpowiedzialnego za obszar techniczno-produkcyjny. Jest to krok w kierunku obsadzenia ostatniego stanowiska w Zarządzie Krajowej Grupy Spożywczej S.A. – podaje KGS S.A, a trzeba zauważyć, że GK KGS S.A. też na tych zmianach może skorzystać.

 

 

Posty powiązane

error: Content is protected !!